بعضی افراد در زمینه فریلنسری و دورکاری تازه کار هستند و تعیین میزان مشخصی از درامد،  کارسختی به نظر بیاد و تضمین درامدی مشخصی وجود نداشته باشه.

گام هایی ساده برای افزایش درآمدی فریلنسری

اینکه چقدر در ماه کسب خواهید کرد، کاملا بستگی به خود شما دارد و داشتن یک در آمد مشخص در ماه میتونه استرس شغلی ما رو کمی برطرف کنه .

لذا این سوال مطرح می شود که چگونه به افزایش درآمد فریلنسری میتوان کمک نمود و آن را در یک شاخص نرخ معینی بصورت ماهانه تضمین کرد.

با چند راه حل ساده به راحتی میتونید به افزایش در امد فریلنسری خودتون کمک کنید

  • افزایش ساعت کاری

زمانی که شما یک فریلنسر هستید ساعت کاریتان دست خودتان است و خودتان انتخاب میکنید چه ساعتی از روز کار را شروع و در چه زمانی کار را به اتمام برسانید.

این مطلب را از دست ندهید:  پشت صحنه فیلم های هالیوودی

 موفقیت شما تماما به تلاش خودتان بستگی دارد. اگر هم در اداره ای مشغول به کار می شدید نیاز به 8 ساعت کارکردن داشتید  و حال میتوانید همین زمان را به پروژه هایتان اختصاص دهید.

  • ستاره هاتون رو زیاد کنید

سعی کنید امتیازتون رو  تا جایی که میتونید در پروفایلتان بالا ببرید و کارفرما ها به خاطر سوابق خوبتون شما رو به پروژه هاشون دعوت کنند.

انجام صحیح و تحویل به موقع پروژه، هزینه مناسب از مشتریان؛ همگی  باعت میشه اعتبار شما نزد کارفرمایان بیشتر بشه.

  • بیشتر تمرکز کنید

از مهمترین گام های  افزایش درآمد فریلنسری تمرکز بر روی انجام پروژه است.

این مطلب را از دست ندهید:  خانه ای متفاوت و زیبا

تمرکز کم یا زیاد شما تأثیر مستقیم بر حسن انجام کار خواهد داشت.

حواس پرتی بیشتر برابر است با زمان بیشتر برای به پایان رساندن یک سفارش. بصورت کلی در خانه کار کردن شاید تنها عیبش این باشد که هر چیزی ممکن است باعث حواس پرتی تان شود. مگر آنکه تنها زندگی کنید. اگر احساس میکنید محیط کارتان مناسب نیست، جایی را اجاره کنید یا یک محیط کاری شراکتی بگیرید.

  • استفاده از ابزارهای کمکی

ابزارهای کمکی(گوشی هوشمند ، لب تاپ ، تبلت و …) به شما کمک می کنند حتی در مسافرت هم بتوانید کار کنید. در حقیقت شما هزینه نمی کنید بلکه سرمایه گذاری میکنید تا بتوانید بهتر فعالیت کنید

  • فرصت های افزایش درآمد فریلنسری را دریابید

با فریلنسربودن ، شما می توانید راه های مختلفی را برای کسب درآمد انتخاب کنید، با ارتقا مهارت های خود کارهای بیشتر و بزرگتری انجام دهید.آینده خودتون رو بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *