کسب و کار آنلاین در جاب و جیب

کار کردن در یک اداره با ساعات کاری مشخص در دنیای امروز رفته رفته جای خود را به دورکاری یا فریلنسینگ داده است. نسل امروز ترجیح می دهد به جای این که یک کارمند به صورت سنی باشد، فریلنسر شود.چیزی که در سایت جاب و جیب شدنی شده است، اما دقیقا فریلنسر کیست و کار فریلنسینگ چگونه است.

فریلنسر کیست ؟

فریلنسر یک فرد حرفه ای یا نیمه حرفه ای است که توانایی انجام پروژه را به صورت دورکاری دارد و می تواند با استفاده از سایت هایی که این خدمات را ارائه می کنند مثل جاب و جیب، درآمد زایی کند.

فریلنسرها میتوانند هر کاری که یک کارفرما به آن نیازمند است را انجام دهد که شامل مدلسازی و رندرینگ تا تایپ و ترجمه هست را انجام دهد. امروزه، فریلنسرها به کمک سایت هایی مانند جاب و جیب بخش بزرگی از درآمد خود را کسب می کنند. برای این که بهتر بدانیم فریلنسر کیست ، باید با مفهوم فریلنسینگ آشنا شویم.

این مطلب را از دست ندهید:  تصویر ساز معماری : حسین نوربخش

فریلنسینگ چیست ؟

فریلنسینگ در جاب و جیب

فریلنسینگ اخیرا تبدیل به یک انتخاب شغلی محبوب شده است.

اتحادیه فریلنسرها گزارش میدهد که بیش از ۵۵ میلیون آمریکایی یا ۳۵٪ از نیروی کار آمریکا به کارهای فریلنسیگ مشغول هستند و در مجموع درآمدی حدود یک تریلیون دلار در سال به دست میآورند.چرا در ایران نه؟ مطمئنا این درآمد ها در سایت جاب و جیب هم قابل دستیابی است.

مزایای فریلنسینگ چیست ؟

فریلنسینگ با مزایای زیادی همچون انتخاب برنامه و ساعت کاری خودتان، تصمیم گیری در مورد داشتن یک کار پاره وقت یا تماموقت همراه است.

درآمد بیشتر

فریلنسینگ یک کسب و کار ریسکی منحصر به فردی است که در آن محصولاتی برای یک مشتری خاص ایجاد میشود و  وظیفه فریلنسر این است که تمرکز ویژهای بر کار خود داشته باشد.

فریلنسرها بیشتر از یک کارمند معمولی پول به دست میآورند؛ به همین دلیل که یک فریلنسر کار یا مزیت خاصی ارائه میدهد که توسط یک کارمند معمولی نمیتواند انجام شود

این مطلب را از دست ندهید:  15 پروژه با نمای رنگی در برزیل

محدود نبودن به مکان

یکی از مزیتهای مهم کار فریلنسینگ عدم محدودیت مکانی است. وقتی شما میتوانید خدماتی را در بستر سایت هایی مانند جاب و جیب به صورت اینترنتی به کارفرمایان ارائه کنید. دیگر مهم نیست که مشتری شما در شهر شما باشد یا در یک کشور در آن طرف دنیا.

برنامه های کاری فریلنسرها چگونه است؟

برنامه‌های کاری فریلنسرها

 

برای این که بهتر بدانیم فریلنسر کیست و کار خود را چگونه انجام میدهد باید بدانیم برنامه کاری او به چه صورت است. فریلنسرها برنامه کاری منسجم و ثابتی ندارند. برنامه کاری آنها توسط خودشان تنظیم میشود یا با توجه به حجم کاری که انجام میدهند برنامهریزی میکنند.

چگونه کار خودمان را به عنوان فریلنسر آغاز کنیم؟

 

از همین لحظه میتوانید کار خود را در سایت جاب و جیب شروع کنید

آیا کار فریلنسینگ رقابتی است؟

موفقیت در فریلنسینگ

 

رقابت در فریلنسینگ

یک فریلنسر باید بداند که در این دوره و زمانه که متخصصان میخواهند بر ساعت کار خود کنترل داشته باشند، تعهد نسبت به خدمات ارائه شده امری ضروری است.

این مطلب را از دست ندهید:  خانه هایی درکوهستان

بازار کار فریلنسینگ در حال رقابت با متخصصان بیشتری است که مصرانه میخواهند فضای کاری خودشان را در این عرصه ایجاد کنند و خدمات تخصصی را با قیمتهای رقابتی ارائه دهند. از آنجا که کسب و کارها نمیخواهند زیاد هزینه کنند، با فریلنسرهایی کار میکنند که با توجه به برتریشان تعهدات اختصاصی بیشتری ارائه دهند.

با کمک اینترنت و دنیای ارتباطات، امکانات زیادی در اختیار فریلنسرها قرار گرفته است.

با وجود این که رقابت بسیار زیاد است اما داشتن تمایز در یک بازار یک شکل ویژگی مهمی محسوب میشود. پس از همین الان برای ورود به این بازار به کمک سایت جاب و جیب از رقبایتان پیشی بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *