چرا جاب وجیب

جاب و جیب بازار کار آنلاین در حوزه مدلسازی، رندرهای رئال، انیمیشن و کارهای گرافیکی و …

جاب وجیب پلتفرمی است که به کارفرمایان و فریلنسرها این امکان را می دهد تا به راحتی همدیگر را پیدا کنند و از طریق سیستم پرداخت امن جاب وجیب با اطمینان با یکدیگر کار کنند.

در این سیستم کارفرمایان پروژه های خود را به اشتراک می گذارند و فریلنسرها قیمت و زمان احتسابی خود را به کارفرما اعلام می نمایند و اینگونه رقابت بر سر این پروژه آغاز خواهد شد.

در نهایت کارفرما از بین پیشنهادات ارسالی، یک فریلنسر را انتخاب کرده،مبلغ را تمام و کمال پرداخت می کند و پروژه خود را به او خواهد سپرد ولی پول به طور مستقیم به حساب فریلنسر واریز نخواهد شد و در حساب فریلنسر به صورت قفل شده باقی خواهد ماند.

کارفرما و فریلنسر از این پس در میزکار گفتگو بر روی پروژه را ادامه خواهند داد تا زمانی که فریلنسر پروژه را تکمیل کرده و کارفرما آن را تایید نماید و سپس مبلغ در حساب فریلنسر آزاد خواهد و شد می تواند آن را دریافت نماید.

جاب و جیب بازار کار آنلاین در حوزه تخصصی معماری و کلیه گرایشهای آن، طراحی غرفه های نمایشگاهی،طراحی کلیه فاز های معماری، طراحی بنرهای تبلیغاتی و ساخت تیزرها، عمران، گرافیک، گرافیک سه بعدی، انیمیشن سازی در تمام حیطه ها، تایپ، ترجمه و کلیه نرم افزارهای آنها است که می توانید در آن با قیمت دلخواه پروژه خود را به یک فریلنسر سپرد که در این صورت شما نقش کارفرما را دارید و یا به دلخواه خودتان برای انجام پروژه های تعریف شده در سایت پیشنهاد ارسال کنید که در این صورت شما نقش فریلنسر یا مجری را ایفا می کنید. تمام کارهای تخصصی فوق را که می توان بصورت آنلاین انجام و تحویل داد را می توانید در جاب و جیب برون سپاری کنید.

برون سپاری به سپردن کارها به بیرون گفته می شود، یعنی شخصی یا مجموعه ای خارج از مجموعه شما، کار مورد نیاز شما را انجام دهد.

کارها و پروژه ها در جاب و جیب توسط فریلنسرها انجام می شود.

فریلنسر یا مجری به چه کسی گفته می شود؟

•فریلنسر به فردی گفته می شود که مهارت انجام کارهایی مانند مدلسازی، رندر،شیت بندی،کارهای گرافیکی، انیمیشن سازی،کار با نرم افزارهای مرتبط، طراحی و …رادارد و برای خود ، به صورت پروژه ای، با کارفرمایان کار می کند.

•فریلنسرها استخدام جاب وجیب نیستند و جاب وجیب مسئولیتی در قبال تعهدات آنها به کارفرمایان ندارد اما تمام تلاش خود را در جهت نظارت کامل فریلنسرها انجام می دهد.

•همچنین جاب و جیب همواره می کوشد تا افرادی که به تعهدات خود پایبند نبوده اند را فیلتر کند و تا جای ممکن تجربه خوبی برای کارفرمایان در برون سپاری آنلاین به وجود آورد.

فریلنسینگ چیست؟

فریلنسینگ می‌تواند یک شغل تمام وقت یا پاره وقت باشد. در واقع به کارهایی که می‌توانید در خانه و به صورت آنلاین و از راه دور انجام دهید، فریلنسینگ گفته می‌شود.

از مزیت های فریلنسینگ این است که شما برای خود کار می‌کنید، هر جا که دوست داشته باشید کار می‌کنید، و روی هر پروژه‌ای که دوست داشته باشید کار می‌کنید.

هیچ مدیر یا رئیسی بالای سر شما نیست. درآمد شما حد و مرز ندارد و شما می‌توانید با انجام پروژه‌های بیشتر و تخصصی‌تر، درآمد بسیار بالایی داشته باشید. از معایب آن نیز این است که شما می‌بایست همه کارها را خودتان انجام دهید: بازاریابی، انجام پروژه، ارتباط با مشتری و …

استاندارد جاب وجیب چیست؟

هدف ما ارائه سرویس با کیفیت به کارفرمایانی است که به جاب وجیب مراجعه می کنند.

شما در هر مهارتی که فعالیت دارید می بایست از حداقل کیفیت های قابل قبول از نظر جاب وجیب برخوردار باشید. جاب وجیب بصورت مرتب به پروفایل ها و پروژه های فریلنسرها مراجعه می کند و در صورت نیاز ممکن است از شما درخواست شود اطلاعات بیشتری برای ما ارسال کنید تا از ارائه سرویس با کیفیت به کارفرمایان اطمینان حاصل شود. اخلاق حرفه ای برای جاب وجیب بسیار مهم است. ما به هیچ عنوان بی احترامی به مشتریان را نمی پذیریم.

جاب وجیب این حق را برای خود محفوظ می دارد تا حساب کاربرانی که استاندارهای جاب وجیب را ندارند به حالت تعلیق درآورد.

چطور می توانم با پشتیبانی تماس بگیرم؟

پشتیبانی جاب وجیب از طریق آنلاین انجام می شود. برای ارسال پیام به پشتیبانی وارد سایت شوید و از طریق لینک زیر پیام خود را به بخش پشتیبانی ارسال کنید. مادر کمتر از ۲۴ ساعت به پیام های شما پاسخ می دهیم.

اگرهم امکان ورود به سایت را ندارید، نگران نباشید چون میتوانید پیام خود را به ایمیل آدرس info@jobojeb.com ارسال کنید.