فهرستی از 11 راه کسب درآمد بیشتر با جاب و جیب:

11 راه کسب درآمد بیشتر

در دنیایی که با افزایش سطح مسئولیت ها مواجه هستیم، دو یا چند شغله بودن و راه کسب درآمد بیشتر و تأمین نیازها رواج پیدا کرده است.

در این عصر مدرن، فناوری پیشرفته چیزی است که مردم از مزایای آن استفاده میکنند. امروزه به کمک فناوری کارها سریعتر انجام میشود و برقراری ارتباط راحتتر صورت میگیرد. از طریق این کانالها، کارآفرینان و افراد جویای شغل به اینترنت وابسته شده اند. با این حال، برای کسب درآمد بیشتر همچنان میتوان از روشهای قدیمی نیز استفاده کرد. اگر به فکر توسعه افق های خود و یافتن منبع درآمد جدید هستید، در اینجا فهرستی از 11 راه کسب درآمد بیشتر ارائه میشود.

1 . تدریس آنلاین

تدریس آنلاین تبدیل به یک شغل پاره وقت رایج برای افرادی شده است که در حال حاضر شغل تمام وقت دارند. نقطه قوت تدریس آنلاین آن است که کاملاً بر روی وقت خود کنترل دارید.

تدریس انلاین | جاب و جیب|فریلنسر

۲ . نویسندگی آنلاین

 نویسندگی آنلاین یک شغل پاره وقت دیگر برای افراد جویای شغل دوم است. اگرچه این کار تا حدودی پیچیده تر از تدریس آنلاین است، اما نویسندگی آنلاین یک شیوه نتیجه بخش برای افزایش دانش خود درباره مسائلی است که قبلاً با آنها مواجه نشده اید.

این مطلب را از دست ندهید:  چه طور پروژمون رو برون سپاری کنیم؟

نویسندگی آنلاین در جاب و جیب

۴ . سرمایه گذاری سهام

سرمایه گذاری در سهام عرصه ای است که کارآفرینان معمولاً در آن شرکت میکنند. با سرمایه گذاری در سهام و اوراق قرضه در بازار ، باید برای ریسکهای احتمالی آماده باشید. اگر جرأت کافی برای ریسک کردن پسانداز خود را دارید، وارد عرصه سرمایه گذاری سهام شوید. فقط حتماً از یک مشاور مالی برای سرمایه گذاری کمک بگیرید.

سرمایه گذاری در سهام

۵ . فریلنسر و راه کسب درآمد

اگر معلومات زیادی در رابطه با یک موضوع خاص مانند معماری، گرافیک یا ترجمه دارید، فریلنسینگ یک شغل پاره وقت و حتی تمام وقت مناسب برای شما خواهد بود که می توانید کار خود را به راحتی با سایت جاب و جیب شروع کنید.

تجارب قبلی خود را که به شما کمک کرده است تا در این زمینه تخصص پیدا کنید، ارزیابی کنید.

در حال حاضر کارفرمایان در سایت جاب و جیب به دنبال جذب فریلنسرها برای پوشش دادن پروژه های کوتاه مدت خود هستند.

این مطلب را از دست ندهید:  تصویر ساز معماری : حسین نوربخش

فریلنسینگ با جاب و جیب

۶ . تایپ کردن

آیا مهارت خوبی در تایپ کردن دارید؟ از شیوه های مختلف برای تبلیغ مهارت خود به کارفرمایانی استفاده کنید که به دنبال تایپیست هستند. همچنین می توانید در سایت جاب و جیب درخواستهای زیادی در باره پیدا کنید. پروژه هایی که به تایپیستها سپرده میشود، معمولاً دارای ضربالأجل است. بنابراین، حتماً کار خود را به همان صورت که باید انجام دهید.

تایپ در جاب و جیب

۷ . پرستار بچه

اگر از کار کردن تمام روز جلوی رایانه خسته شده اید و به وقت آزاد نیاز دارید، پرستاری از بچه میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد. بچه ها رئیس شما خواهند بود و تنها کاری که باید بکنید خوشحال نگه داشتن بچه هاست.

پرستاری بچه

۸ . شیفت شب

اگر به شب کاری علاقه دارید، در جستجوی شغلهایی باشید که از عصر به بعد شروع میشوند. میتوانید شغلهایی مانند کار کردن در کافه ها و رستوران ها، نگهبانی و … را انتخاب کنید.

شب کاری | جاب و جیب|فریلنسر

۹ . فروش شیرینی

اگر ابزارها، اطلاعات و مهارت لازم را دارید، فروختن انواع کلوچه، کیک فنجانی و شیرینیهای دیگر میتواند یک شغل پاره وقت مناسب برای شما باشد. حتماً به کیفیت محصولات خود توجه داشته باشید، زیرا این موضوع برای رقابت کردن حائز اهمیت زیادی است.

این مطلب را از دست ندهید:  انیمیشن یکی از طرح های Norman Foster

فروش شیرینی | جاب و جیب

1۰ . تاکسی اینترنتی اسنپ، تپسی و …

کسی که به رانندگی علاقه دارد و مسیرها را خوب میشناسد، فردی ایده آل برای کار کردن در تاکسی اینترنتی است. اگر این خصوصیات را دارید، چرا کار کردن در تاکسی اینترنتی را امتحان نکنید؟

تاکسی اینترنتی جاب و جیب

11 . مترجم آنلاین

اگر به دو یا چند زبان مسلط هستید، میتوانید فهرست از کارفرمایان را در سایت جاب و جیب پیدا کنید که به دنبال استخدام افرادی با مهارت شما هستند.

مترجم آنلاین

12 . فروش وسایل کار کرده دیوار، شیپور و …

اگر وسایل قدیمی دارید که دیگر استفاده نمیکنید، آنها را به صورت آنلاین بفروشید. با این کار راه کسب درآمد جدید را تجربه کرده و همچنین باعث میشوید افراد دیگری با هزینه کم وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنند.

فروش وسایل کار کرده دیوار، شیپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *